Skocz do zawartości
Witam na forum Miasta i Gminy Ożarów - kliknij w link po więcej informacji ! ×

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr Ślęzak przedstawił kandydatów do Rady Miasta ze swojego KWW:

Linki do Facebook:

- Ilona Wrona
Okręg wyborczy nr 10: Sołectwa: Wyszmontów, Tominy

Cytat

Nie sztuką jest składać obietnice-sztuką jest się z nich wywiązać. Kandydując na radną w tych wyborach jedynie co jestem w stanie obiecać to że mieszkańcy będą czuli się ważni, potrzebni i usłyszeni , wspólnie będziemy decydować co jest dobre, potrzebne, by żyło nam się lepiej. Wszelkie propozycje, sugestie, potrzeby będą docierać tam gdzie powinny by były słyszane. WIEŚ POWINNA BYĆ WIZYTÓWKĄ RADNEJ/GO, a nie na odwrót.        
Oddając swój głos na moją skromną osobę, zrobię wszystko to co należy zrobić, co powinno być zrobione by żyło nam się lepiej, bezpieczniej, przyjemniej. By dzieci, młodzież, osoby starsze czuły się potrzebne, zrozumiane...i ważne. By potrzeby ludzi były naszymi potrzebami...To mogę obiecać w 100%. A inwestycje, które będą powstawać, będą zasługą Władz Urzędu a nie tylko moją...   


- Wioletta Anna Kieparda
Okręg wyborczy nr 14: Sołectwa: Binkowice (Śmiłów), Jankowice, Prusy, Przybysławice

Cytat

Kochani Wyborcy zacznę słowami
"Od komunikacji do realizacji" ponieważ:
moim programem wyborczym są rozmowy z Wami i realizacja programu, wynikającego z tych właśnie rozmów.
Bo to Wy- mieszkańcy- nikt inny, znacie problemy swoich miejscowości.
Bo to Wy - mieszkańcy- nikt inny, znacie potrzeby swoich miejscowości.
Bo to Wy- mieszkańcy- nikt inny, wiecie najlepiej, jakie sprawy są priorytetowe, a które mogą być zrealizowane później.
Bo to Wy- mieszkańcy- nikt inny, wiecie, czego Wam brakuje, aby żyło i funkcjonowało Wam się lepiej w swoich miejscowościach.
Bo to Wy- mieszkańcy- nikt inny, wiecie, jak mają" wyglądać " Wasze miejscowości.
Bo to Wy- mieszkańcy- nikt inny, będziecie wyznaczać cele, które ja będę dla Was realizować i dla Was osiągać.
Bo to Wy- mieszkańcy-nikt inny, będziecie do mnie mówić:
-głosem cichym-  dziecka i osoby starszej
- głosem donośnym - młodzieży i osoby dorosłej.
A ja - nikt inny- mam te głosy usłyszeć.
Dziś prosząc Was- Kochani Wyborcy o poparcie w tych wyborach obiecuję, że będę z Wami a przede wszystkim będę dla Was, bo Kocham i Szanuję ludzi.


- Jarosław Kieloch
Okręg wyborczy nr 1: część miasta Ożarów, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cicha, Dionizego Czachowskiego, Dębowa, Długa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa , Kasztanowa, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Lipowa, Leona Mazurkiewicza, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, pl. Wolności, Polna, Przejazdowa, Różana, Sandomierska, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Wąska , Zielna, Stefana Żeromskiego

Cytat

Polityka jest dla mnie platformą dialogu, a nie monologu. Wierzę w moc wspólnego działania, nie w puste obietnice. Dlatego moim celem jest budowanie mostów między potrzebami mieszkańców a możliwościami, które razem możemy wykreować.
Zobowiązuję się do bycia radnym, który jest dostępny, który słucha i który przekłada słowa w czyny. Wasze głosy, Wasze marzenia o lepszej przyszłości dla Ożarowa, to dla mnie najważniejsze zadanie do wykonania.
Z nadzieją na współpracę i z entuzjazmem na myśl o naszej wspólnej przyszłości,


- Iwona Przyrodzka
Okręg wyborczy nr 8: Sołectwa: Lasocin, Szymanówka, Kruków, Janopol, Janów, Wlonice

Cytat

Jako Radna zamierzam przyczynić się do poprawy dostępności do lekarzy specjalistów i zarazem do lepszej dostępności rehabilitacji medycznej. Będę dążyła do tego aby na terenie naszej Gminy mogły powstawać nowe Zakłady i kolejne miejsca Pracy, bo problemy młodych ludzi poszukujących pracy są mi doskonale znane. Chce poznać jako Radna problemy wszystkich mieszkańców by móc służyć im zawsze pomocą bo to w czynach moich będzie widać efekty z których wy mieszkańcy macie być zadowoleni. Będe również dążyć do pomocy starszym osobom bo to oni na nas liczą najbardziej. Liczę na poparcie z waszej strony i oddany głos na moją osobę.


- Justyna Heba
Okręg wyborczy nr 12: Sołectwa: Janików, Niemcówka (Szczury), Suchodółka, Wólka Chrapanowska, Zawada

Cytat

Moim programem wyborczym są przede wszystkim ,,MOI WYBORCY,, czyli:   
-słuchanie ludzi, ich propozycji i w miarę możliwości realizowanie za zgodą osób decydujących,      
-dbanie o infrastrukturę terenu, aby była na jak najwyższym  poziomie tj. poprawa uszkodzonych nawierzchni dróg   i wykonanie nowych tam, gdzie są potrzebne, doprowadzenie światłowodów, doświetlenie niektórych miejsc itd.,
-pomoc w poprawie warunków bytowych mniej zamożnym mieszkańcom,        
-obiecuję godnie reprezentować interesy moich wyborców podczas sesji i poza nimi.              
Jestem sumienna, wytrwała i zawsze dążę do zrealizowania zamierzonego celu.       


- Erwin Bednarz
Okręg wyborczy nr 6: część miasta Ożarów: Osiedle Wzgórze, Bloki nr: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50

Cytat

Pragnę dynamicznego rozwoju naszej gminy zarówno w obszarze inwestycyjnym, edukacyjnym jak i zdrowotnym. Moimi celami po objęciu mandatu Radnego Gminy  Ożarów będzie:
• PRZYCHODNIA Z DOSTĘPEM DO LEKARZY
• GMINNY ŻŁOBEK DLA NAJMŁODSZYCH
• DODATKOWE MIEJSCA PARKINGOWE NA OSIEDLU
• POZYSKIWANIE ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH DLA ROZWOJU GMINY


- Elżbieta Tomasik
Okręg wyborczy nr 9: Sołectwa: Czachów, Karsy, Sobów

Cytat

Na tą chwilę  moim priorytetem jest wychowanie dzieci, chociaż  jeszcze do niedawna  prowadziliśmy z mężem  własne  działalności gospodarcze.
Moja wrażliwość, empatia, dobra organizacja pracy,  odpowiedzialność,  otwartość na ludzi i ich problemy zostały niejednokrotnie przez Was docenione.  Obserwując potrzeby społeczności lokalnej , moje doświadczenie i zaangażowanie, oraz Wasze zachęty i namowy zdecydowałam się kandydować do Rady Miejskiej w Ożarowie.
Gwarantuję Wam,  że nie przejdę obojętnie obok Waszych problemów. Od zawsze służę radą, pomocą w różnych sytuacjach.
Bardzo ambitnie podchodzę do powierzonych mi spraw i zadań.


- Paweł Listopad
Okręg wyborczy nr 13: Sołectwa: Pisary, Sobótka

Cytat

Jestem osobą komunikatywną,  otwarta na dialog oraz pracowitą. Do powierzonych mi zadań podchodzę bardzo sumiennie oraz z pełnym zaangażowaniem, stąd moja kandydatura do Rady Miejskiej.
Na terenie sołectwa Pisary oraz Sobótka działają dwa Koła gospodyń wiejskich oraz bardzo prężnie działającą i rozwijająca się jednostka OSP Sobótka. Nie można zapomnieć również o Klubie seniora w Pisarach a także Szkole podstawowej. Wszystkie te instytucje oraz organizację trzeba wspierać dotować i rozwijać.
Jako radny chce i obiecuje dbać o interesy moich wyborców, słuchać państwa potrzeb i reagować na nie.

- Jola Gajewska

- Tomasz Chmielewski

- Zdzisław Nadolski

- Krzysztof Filak ( zrezygnował z przyczyn prywatnych w dniu 07.03.2024 r. )

 

ślęzak.jpg

Zdjęcie z profilu: Piotr Ślęzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.