Skocz do zawartości
Witam na forum Miasta i Gminy Ożarów - kliknij w link po więcej informacji ! ×

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł Rędziak przedstawił kandydatów do Rady Miasta ze swojego KWW:

Linki do Facebook:

- Arkadiusz Trojan
Okręg wyborczy nr 12: Sołectwa: Janików, Niemcówka (Szczury), Suchodółka, Wólka Chrapanowska, Zawada

Cytat

Moje priorytety:
- współpraca i ciągły kontakt z sołtysami i mieszkańcami sołectw z terenu okręgu;
- działania zmierzające do poprawy życia mieszkańców;
- reagowanie na bieżące problemy mieszkańców.


- Justyna Nowak
Okręg wyborczy nr 5: część miasta Ożarów: Osiedle Wzgórze, Bloki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 35, 36, 37, 38, 39, 40, od 54C do 54D, od nr 80 do 95, 96, 96A, 96B

Cytat

Stawiam na systematyczną współpracę ze Spółdzielnią ,,Wzgórze’’ w sprawach dotyczących bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlu, estetyki terenów zielonych i rekreacyjnych.
Drugim moim celem jest praca i aktywność na rzecz kobiet, oraz osób starszych i z niepełnosprawnościami."


- Beata Kwiecińska
Okręg wyborczy nr 9: Sołectwa: Czachów, Karsy, Sobów

Cytat

 Moje priorytety to:
- dalsza poprawa stanu dróg gminnych
- dokończenie budowy oświetlenia
-rozbudowa świetlicy wiejskiej w Karsach
- budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Sołectwa Sobów
- dokończenie budowy drogi we Wsi Czachów
 - wspieranie polityki senioralnej i młodzieżowej
Moje potrzeby są takie same jak Państwa, dlatego obiecuję, że będę sukcesywnie wdrażać je w życie dla dobra naszej małej ojczyzny.


- Joanna Winiarczyk
Okręg wyborczy nr 14: Sołectwa: Binkowice (Śmiłów), Jankowice, Prusy, Przybysławice

Cytat

Zamierzam:
-dążyć do poprawy stanu dróg gminnych
-mieć na celu rozbudowę oświetlenia
- zmierzać do modernizacji wodociągu
-współpracować z organizacjami działającymi na naszym terenie na rzecz aktywności lokalnej
-podejmować działania zmierzające do poprawy jakości życia mieszkańców
-reagować na bieżące problemy i potrzeby mieszkańców
-być radną, która faktycznie jest przedstawicielem mieszkańców


- Rafał Czarnecki
Okręg wyborczy nr 4: część miasta Ożarów: Osiedle Wzgórze, Bloki nr: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 57

Cytat

Stawiam na współpracę Urzędu Miasta i  Spółdzielni ,,Wzgórze’’ w sprawach dotyczących  mieszkańców na osiedlu.
Jestem zawsze gotowy służyć pomocą i obiecuję, że ze swoimi problemami nie zostaniecie sami."


- Barbara Safjańska
Okręg wyborczy nr 8: Sołectwa: Lasocin, Szymanówka, Kruków, Janopol, Janów, Wlonice

Cytat

Obiecuję Państwu swoją oddaną współpracę, innowacyjność działań i pomysłów,
priorytetowość celów dla zrównoważonego rozwoju Lasocina, Krukowa, Szymanówki, Janowa, Wlonic, Janopola i całej Gminy.


- Marek Kargul
Okręg wyborczy nr 3: część miasta Ożarów: Osiedle Wzgórze, Bloki nr: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 56

Cytat

Jako radny chcę reprezentować interesy mieszkańców, chcę słuchać ich potrzeb i opinii."
"WASZE POTRZEBY TO MOJE PRIORYTETY"


- Mariola Bańcer
Okręg wyborczy nr 7: Sołectwa: Biedrzychów, Dębno, Maruszów, Nowe

Cytat

Problemy mieszkańców są dla mnie bardzo ważne i zawsze jestem gotowa ich wysłuchać.
Jeśli pozwolicie mi kontynuować moją działalność, jako wasza radna zamierzam:
● słuchać waszych potrzeb
● wspierać najbardziej potrzebujących
● zadbać o seniorów
● dążyć do stałej integracji mieszkańców
● wspierać działalność organizacji, takich jak: OSP, KGW oraz Stowarzyszenia
Jestem otwarta na wasze potrzeby.


- Krzysztof Matuska
Okręg wyborczy nr 1: część miasta Ożarów, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cicha, Dionizego Czachowskiego, Dębowa, Długa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa , Kasztanowa, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Lipowa, Leona Mazurkiewicza, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, pl. Wolności, Polna, Przejazdowa, Różana, Sandomierska, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Wąska , Zielna, Stefana Żeromskiego

Cytat

Pragnę, aby nasza Gmina dynamicznie się rozwijała i stworzyła lepsze warunki życia dla Nas wszystkich.
Moje priorytety to:
działania zmierzające do poprawy życia mieszkańców
reagowanie na bieżące potrzeby i problemy mieszkańców
maksymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury rekreacyjno - sportowej
zabieganie o czystość i estetykę naszej okolicy
starania o podniesienie poziomu opieki medycznej
wspieranie działalności i rozwoju OSP dla potrzeb Naszego bezpieczeństwa.

- Jolanta Wąsik
Okręg wyborczy nr 15: Sołectwa: Grochocice, Jakubowice, Janowice

Cytat

Moje priorytety:
-dbanie o szkołę - Serce Janowic to szkoła, dlatego wspólnie z władzami Gminy i Dyrekcją szkoły dbamy o jej funkcjonalność, rozwój i nowoczesność
-budowa świetlicy w Janowicach
-świetlica w Grochocicach - elewacja części drewnianej i zagospodarowanie terenu wokół świetlicy - zgodnie z planem mieszkańców
-droga tzw. “Zającówka”
-droga powiatowa biegnąca przez Grochocice
-oświetlenie drogi do Państwa Wziątek
-chodnik w Jakubowicach - od drogi krajowej nr 79 w kierunku PKP
-budowa drogi w kierunku Binkowic, od drogi krajowej nr 79 - wspólny projekt z radnym Adamem Mlodozencem
-modernizacja fili Biblioteki Publicznej w Jakubowicach


- Tomasz Dzikowski
Okręg wyborczy nr 6: część miasta Ożarów: Osiedle Wzgórze, Bloki nr: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50

Cytat

 Jako radny stawiam na :
- aktywną współpracę ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Wzgórze”
- rozbudowę oświetlenia na boisku sztucznym Alitu Ożarów
- podejmowanie działań zmierzających do poprawy życia mieszkańców
- organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży poprzez uruchomienie Fitness Clubu
- dbanie o bezpieczeństwo w gminie Ożarów
Jestem osobą upartą i konsekwentną dążącą do celu, zawsze służę pomocą. Wasze problemy są także moimi – rozwiążemy je wspólnie.


- Halina Dragan
Okręg wyborczy nr 10: Sołectwa: Wyszmontów, Tominy

Cytat

Tak jak dotychczas, zawsze jestem do Waszej dyspozycji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.